Żarówka edison LED E27 barwa neutralna 4000K – 10W – 787383
Kod produktu: Żarówka 787383
Zgodnie z dyrektywą UE 2019 / 2015 nastąpiła zmiana oznaczeń klas energetycznych stosowanych w źródłach światła.
W związku z tym dotychczasowe klasy A++ A+ A zostały zastąpione klasami E, F, G
Oferowana żarówka posiada etykietę energetyczną dostosowaną do nowej dyrektywy.
| Ocena | |
| Stan | Nowy |
| Marka | LUXOLAR |
| Kod producenta | Żarówka 787383 |
| EAN (GTIN) | 5904384470419 |
| Barwa światła żarówki | neutralna |
| Gwint | E27 |
| Jasność | 800 lm |
| Kąt świecenia żarówki | 360 stopni |
| Klasa efektywności | F |
| Numer serii produktu | Żarówki E27 |
| Moc | 8 W |
| Rodzaj | żarówka |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Trwałość żarówki | 30000 h |
| Wskaźnik barw | 81 |
| Zużycie energii | 81 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.