Żarówka edison LED E27 barwa ciepła 3000K – 4W – 1659272
Kod produktu: Żarówka 1659272
| Ocena | |
| Stan | Nowy |
| Marka | LUXOLAR |
| Kod producenta | Żarówka 1659272 |
| EAN (GTIN) | 5904384475919 |
| Barwa światła żarówki | ciepła |
| Gwint | E27 |
| Jasność | 480 lm |
| Kąt świecenia żarówki | 360 stopni |
| Klasa efektywności | E |
| Numer serii produktu | Żarówki E27 |
| Moc | 4 W |
| Rodzaj | żarówka |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trwałość żarówki | 30000 h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.