Żarówka edison LED E27 barwa neutralna 4000K – 10W – 784199
Kod produktu: Żarówka 784199
Zgodnie z dyrektywą UE 2019 / 2015 od 1 września następuje zmiana oznaczeń klas energetycznych stosowanych w źródłach światła.
W związku z tym dotychczasowe klasy A++ A+ A zostały zastąpione klasami E, F, G
Oferowana żarówka posiada etykietę energetyczną dostosowaną do nowej dyrektywy.
Żarówki LED z włóknem typu FILAMENT - cechuje wysoka wydajność oraz estetyka połączona z niskim zużyciem energii.
Żarówka to nie tylko źródło świata, ale także ważny wizualny szczegół w lampie.
| Ocena | |
| Stan | Nowy |
| Marka | LUXOLAR |
| Kod producenta | Żarówka 784199 |
| EAN (GTIN) | 5904384470365 |
| Barwa światła żarówki | neutralna |
| Gwint | E27 |
| Jasność | 1000 lm |
| Kąt świecenia żarówki | 360 stopni |
| Klasa efektywności | F |
| Numer serii produktu | Żarówki E27 |
| Moc | 10 W |
| Rodzaj | żarówka |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Trwałość żarówki | 30000 h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.