Żarówka klasyczna LED E27 barwa ciepła 3000K – 12W – 785280
Kod produktu: Żarówka 785280
| Ocena | |
| Stan | Nowy |
| Marka | LUXOLAR |
| Kod producenta | Żarówka 785280 |
| EAN (GTIN) | 5907471903821 |
| Barwa światła żarówki | ciepła |
| Gwint | E27 |
| Jasność | 1200 lm |
| Kąt świecenia żarówki | 360 stopni |
| Klasa efektywności | F |
| Numer serii produktu | Żarówki E27 |
| Moc | 12 W |
| Rodzaj | żarówka |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trwałość żarówki | 30000 h |
| Wskaźnik barw | 81 |
| Zużycie energii | 81 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.