Żarówka LED GU10 – ciepła biała 3000K – 9W LUXOLAR
Kod produktu: Żarówka 1659287
| Ocena | |
| Stan | Nowy |
| Marka | LUXOLAR |
| Kod producenta | Żarówka 1659287 |
| EAN (GTIN) | 5904384475933 |
| Barwa światła żarówki | ciepła |
| Gwint | GU10 |
| Jasność | 760 lm |
| Kąt świecenia żarówki | 110 stopni |
| Klasa efektywności | F |
| Numer serii produktu | Żarówki GU10 |
| Moc | 9 W |
| Rodzaj | żarówka |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trwałość żarówki | 17000 h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.