Żarówka LED G9 – barwa ciepła 3000K – 10W LUXOLAR 2250929
Kod produktu: Żarówka G9 10W WW 2250929
Odpowiednik tradycyjnej żarówki 75W
Zgodnie z dyrektywą UE 2019 / 2015 od 1 września następuje zmiana oznaczeń klas energetycznych stosowanych w źródłach światła.
W związku z tym dotychczasowe klasy A++ A+ A zostały zastąpione klasami E, F, G
Oferowana żarówka posiada etykietę energetyczną dostosowaną do nowej dyrektywy.
| Ocena | |
| Stan | Nowy |
| Marka | LUXOLAR |
| Kod producenta | Żarówka G9 10W WW 2250929 |
| EAN (GTIN) | 5906214603004 |
| Barwa światła żarówki | ciepła |
| Gwint | G9 |
| Jasność | 1100 lm |
| Kąt świecenia żarówki | 270 stopni |
| Klasa efektywności | F |
| Numer serii produktu | Żarówki G9 |
| Moc | 10 W |
| Rodzaj | żarówka |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trwałość żarówki | 30000 h |
| Wskaźnik barw | 81.4 |
| Zużycie energii | 81.4 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.