Kinkiet liniowy LED czarny nad lustro do łazienki 50 cm
Kod produktu: KL1-1250-CZA
✅ Łazienki
✅ Kuchni
✅ Biura
✅ Korytarzy i wielu innych miejsc wewnątrz domu.
GŁÓWNE CECHY LAMPY:
| Ocena | |
| Stan | Nowy |
| Marka | LUXOLAR |
| Kod producenta | KL1-1250-CZA |
| EAN (GTIN) | 5904384473991 |
| Gwint | zintegrowane źródło LED |
| Jasność | 760 lm |
| Klasa efektywności | G |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Numer serii produktu | Kinkiety LED |
| Kołki montażowe w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Kształt podstawy | prostokąt |
| Materiał dominujący | metal |
| Moc | 14 W |
| Rodzaj | kinkiet |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Trwałość żarówki | 30000 h |
| Wskaźnik barw | 80 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.